Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.250 kg
Gwarancja: 2 lat
Realizacja zamówienia: 2-5 dni
Koszt wysyłki 14.90 PLN

Medical® Frotte®

Wyjątkowa poduszka Medical Frotte stanowi kombinację tkaniny frotte i polycottonu. Możliwość prania w 95°C gwarantuje jej sterylną czystość oraz sprawia , że jest ona praktyczna i łatwa w czyszczeniu. Tkanina frotte zapewnia przepuszczalność powietrza i nie powoduje pocenia się skóry podczas snu.

Temperatura prania: 95°C 

Skład tkaniny: 52 % poliester , 48 % bawełna + 25% poliester, 75% bawełna 

Kolory: biały  

Wypełnienie poduszek: 100% poliester Amball® (kulki poliestrowe)


Poliestrowe kulki Amball® stanowiące wypełnienie poduszki, są antyalergiczne, zapobiegają gromadzeniu się kurzu i roztoczy. Są równie miękkie i sprężyste co naturalny puch, ale zdecydowanie lżejsze i praktyczniejsze: mimo wielokrotnego prania pozostają naturalnie lekkie i puszyste. Dzięki doskonałej cyrkulacji powietrza , kulki Amball zapobiegają również rozwojowi pleśni i mikroorganizmów.Polecana szczególnie dla małych dzieci, osób wymagających opieki, chorych na astmę i alergików.

Nie musisz się martwić, czy produkt jest w pełni bezpieczny i zdrowy. Renomowany certyfikat OEKO-TEX®  STANDARD 100 gwarantuje, że kołdra Medical® Frotte® jest wolna od jakichkolwiek szkodliwych substancji mogących mieć negatywny wpływ na stan zdrowia Twoich Najbliższych.

Właściwości wypełnienia:

kulki poliestrowe Amball®, dorównujące pod względem lekkości, miękkości i sprężystości naturalnemu puchowi. Posiadają właściwości antyalergiczne oraz przeciwdziałają osadzaniu się roztoczy kurzu. Dobrze przepuszczają powietrze, a podczas użytkowania nie zbijają się.

 

PRODUKT ANTYALERGICZNY

WYRÓB MEDYCZNY PL/CA01 04605/W

Zdrowotne i jakościowe walory naszych wyrobów medycznych zostały potwierdzone pozytywną opinią kliniczną oraz Świadectwem Jakości Instytutu Leków w Warszawie.

Produkt posiada Certyfikat OEKO-TEX® STANDARD 100

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...
var copyright = document.getElementsByClassName('copyright')[0]; copyright.parentNode.removeChild(copyright);